לא מעט משפחות נלחצות לאור המחשבה על שיפוץ הבית. העלויות הגבוהות, ההתמודדות עם לוח הזמנים ועם ספקים שונים והלחץ שמלווה את השיפוץ יכולים להפחיד גם את מי שכבר מנוסה בתחום השיפוצים. אם אתם מתלבטים בין חידוש מטבחים ובין פנייה לחברה לעיצוב מטבח חדש, יש כמה שיקולים שאתם חייבים להכיר. 
אז מה עדיף? חידוש מטבח או מטבח חדש לגמרי – על כך ננסה לענות כאן.

שאלת התכנון:
כדי להחליט האם אתם יכולים לחדש את המטבח או שכדאי להרוס הכל ולבנות מטבח חדש, שאלו את עצמכם האם התכנון של המטבח הנוכחי מתאים לכם. לאורך השנים המצב בבית משתנה, ילדים מתווספים למשוואה ואנחנו מתפתחים כמשפחה. האם השמירה על מבנה המטבח הקיים ורק חידוש שלו מתאימים לכם. האם אפשר להוסיף למטבח הקיים או שיש צורך במטבח חדש לגמרי. 

האם הפונקציות קיימות?
בכל מטבח יש פונקציות בסיסיות שאמורות לעזור למשפחה במטלות היומיום במטבח. האם המטבח שלכם עונה על הצרכים שלכם? האם נוח לכם לבשל, לאפות או להכין ארוחות בו? אם כן, יכול להיות שאתם זקוקים ליד מכוונת שיכולה לבצע חידוש מטבח על בסיס המטבח הקיים. 

האם מתחשק לכם משהו חדש? 
לפעמים פשוט מתחשק לנו לחדש. הסגנון הישן כבר לא מדבר אלינו ואנחנו רוצים להרגיש בחלל חדש. כמי שמספקים חידוש מטבחים בצפון אנחנו יכולים להגיד שגם חידוש מטבח יכול ליצור מראה חדש לגמרי ולכן חשוב מאד לבחור באנשים הנכונים שילוו אתכם בפרויקט.
אז לסיכום, קשה להגיד מה עדיף  ולכל משפחה יש את הצרכים שלה. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולבדוק האם גם המטבח שלכם זקוק לחידוש מוחלט או אולי לשיפוץ מטבח מרענן. 

פנו אלינו באגם עיצובים ונשמח לעזור לכם: 050-5920897

חידוש מטבח או מטבח חדש - מה עדיף