חמישה סגנונות בעיצוב וחידוש מטבחים
כחברה שמתמחה בעיצוב או חידוש מטבחים בצפון אנחנו מקבלים השראה מסגנונות שונים. לכל לקוח שלנו יש העדפות עיצוביות אחרות, צבעים, סגנון ואופי שהוא מעדיף במטבח שלו. הסגנונות העיצוביים שלפניכם מובילים כיום את עולם עיצוב וחידוש המטבחים.

עיצוב מינימליסטי:
קווים נקיים, גוונים בהירים ומונוכרמטיים, מיעוט בפריטים וניקיון, אלו הדברים שמאפיינים עיצוב מינימליסטי. היום ברור שזהו הקו המוביל בעיצוב מטבחים, שכן על גבי העיצוב הנקי אפשר להלביש לאחר מכן התאמות קטנות, פריטי עיצוב וצבעים נוספים.

עיצוב כפרי:
לא מעט אנשים חולמים על בית בכפר ובישול במטבח שכולו עץ ותחושת חיבור לטבע. אפשר להפוך מטבח ישן למטבח כפרי עם נגיעות מודרניות, שזהו הבסיס לעיצוב כפרי כיום. כשאנחנו חושבים על חידוש מטבחים בצפון, כשהנוף הירוק של הגליל מציץ מכל פינה, אנחנו חושבים על חיבור לעץ טבעי, גווני פסטל עדינים ואווירה חמימה וביתית.

עיצוב מודרני:
עיצוב מטבחים בסגנון מודרני כולל חשיבה מוקדמת על תפקוד במטבח, בניית מטבח חכם שבו יש מקום עבודה מסודר, אחסון חכם והתייחסות לצרכים של בני הבית. גם כאשר אנחנו מבצעים פרויקטים של חידוש מטבחים בצפון אנחנו יושבים עם הלקוח ובודקים אילו צרכים יש לו במטבח – האם הוא מבשל הרבה, האם מדובר במשפחה גדולה, האם יש צורך בשטחי עבודה גדולים או אולי אחסון בהתאמה מיוחדת.

עיצוב רטרו:
מטבחים בסגנון שנות החמישים אמנם לא נפוצים כל כך, אבל בהחלט מדובר בטרנד עולמי. צבעים כמו ורוד, תכלת, אפרסק וירוק מנטה מובילים את סקאלת הגוונים, דלפקים ופינות אוכל שמזכירות דיינר אמריקאי והרבה קריצות לעבר.

עיצוב סקנדינבי:
עץ, בהיר, נקי, חכם. העיצוב הסקנדינבי מנקז לתוכו כמה סגנונות מתוך אלו שסקרנו כאן. הוא פשוט, פרקטי ומשפחתי מאד ויוצר תחושה ביתית ונעימה.

אם אתם רוצים להנות מתהליך חידוש מטבח בצפון, פנו אלינו כבר עכשיו ונשמח למצוא יחד אתכם את הסגנון המושלם למטבח החדש שלכם. צרו איתנו קשר: 050-5920891
 
 

חמישה סגנונות בעיצוב וחידוש מטבחים