מטבח מודרני פירושו מטבח חכם. מה זה אומר? אנחנו מתאימים לצרכי הלקוח את מערכות האחסון ויוצרים עיצוב מטבח נבון, שמאפשר לו לשמור על סדר ויעילות. לכל כלי במטבח, לכל פריט שימושי, יש מקום משלו, שנוח וקל לשלוף ממנו את מה שצריך בכל רגע.
עם הבסיס הזה, איך יוצרים אחסון חכם במטבח? כפי שעוסקים מדי יום בעיצוב או חידוש מטבחים בצפון אספנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם.

מתחילים מתכנון נכון של המטבח:
בין אם אתם מעצבים מטבח חדש לגמרי או מחדשים מטבח קיים, חשוב לתכנן נכון את מערכות האחסון. חישבו על השימוש בכלי המטבח השונים, מה צריך להיות הכי נגיש, אילו דברים מאפיינים את חוויית השימוש שלכם במטבח. האם אתם מבשלים מעט או הרבה? האם אתם מארחים ויש לכם הרבה כלי הגשה? את כל הדברים האלו הכניסו לתכנון.

הקפידו לייעד לכל פריט את המקום שלו:
אחרי שביצענו חידוש או עיצוב מטבח בצפון אנחנו משאירים את הלקוח עם תוצר מתוכנן היטב ונכון לו. אבל הקסם האמיתי קורה במטבח אחרי שאנחנו עוזבים. אז מתחילים לבשל, לקצוץ, להכין, להגיש ולאכול.
שמירה על סדר מאפשרת לנו לנצל את החללים השונים במטבח בצורה נכונה. השקיעו מחשבה בייעוד כל מקום אחסון לפריט מתאים, כך שיהיה לכם נוח להוציא ולהחזיר אותו למקום. כך יישמר הסדר והעבודה במטבח תהיה נוחה יותר.

שלבו כמה סוגי אחסון:
מאחסון בתלייה דרך ארונות המטבח ועד קופסאות אחסון וכלים, כל הדברים האלו יוצרים סדר. היום אפשר להכניס למטבח אחסון שמותאם רק לסירים, לסכו"ם, לצלחות יפות להגשה ועוד. שלבו כמה סוגי אחסון יחד.
רוצים מטבח יעיל, נגיש ומסודר? אנחנו מציעים חידוש או עיצוב מטבחים בצפון שמושתתים על אסתטיקה, פרקטיות ונוחות. קבעו איתנו פגישת הכרות ונשמח לעזור: 050-5920891

חמישה טיפים לאחסון חכם במטבח