את חדר הילדים אנחנו מחליפים מדי כמה שנים, את הספה שבסלון אנחנו מרפדים מחדש או מנקים בניקוי מקצועי כאשר יש צורך בכך, את המטבח שלנו אנחנו מחדשים רק לעיתים רחוקות. עיצוב מטבחים הוא לרוב עיצוב אל-זמני, אנחנו בוחרים במטבח מעוצב שיתאים לסגנון שלנו עכשיו ולאורך שנים ארוכות. כדי להנות ממטבח מעוצב לאורך זמן, אנחנו צריכים לשמור עליו. כיצד מאריכים את חייו של המטבח – הלוא הוא החדר החשוב בבית? הנה כמה טיפים מהמקצוענים שלנו. 

שימרו על ניקיון המטבח:
שמירה על ניקיון של המטבח הוא הכלל הראשון כדי להאריך את חיי המטבח, כתמים, לכלוך, אבק, בלגן ושאר בעיות שמאפיינות כל מטבח פעיל יכולים גם לפגוע במטבח לאורך זמן. כדאי לשמור על הניקיון ולהקפיד שהמטבח תמיד מסודר ומטופח. 

השתמשו בחומרים הנכונים לניקוי המטבח:
לכל חומר בו משתמשים בתהליך חידוש מטבחים או עיצובם יש מאפיינים משלו. כדי להאריך את חיי המטבח כדאי לדעת איך לטפל בחומר. קרמיקה לא מנקים באותו החומר כמו עץ מלא ומתכת צריכה לקבל התייחסות נפרדת. הקפידו לקבל הוראות ניקוי למטבח כך שתוכלו לשמור עליו נקי ומטופל בדרך הנכונה. 

בצעו תיקונים בכל מספר שנים:
כדאי לחדש את המטבח מדי כמה שנים כדי לשמור עליו אסתטי ונקי לאורך זמן. תיקונים יכולים להיות תיקוני צבע, החלפת ידיות או הוספה של אמצעי אחסון מפרזול או מעץ. 

ביחרו בספק מקצועי ואיכותי לבנייה או חידוש מטבח
בין אם אתם מחפשים חידוש מטבחים בצפון או חולמים על בניית מטבח מאפס, חשוב לדעת את מי לבחור לבצע את העבודה. כדאי לעבוד עם חברת מטבחים מקצועית, שיש לה ניסיון בבניית מטבחים, שיודעת לתכנן מטבח פרקטי ונוח ושמשתמשת בחומרי הבניין הטובים ביותר להקמת המטבח. 

חברת אגם עיצובים עוזרת לכם למצוא את המטבח המושלם ולשמור עליו לאורך זמן. נשמח להציע ליווי, ייעוץ או חידוש מטבחים בצפון ובניית מטבח חדש בכל פרויקט בנייה או שיפוץ. 

כיצד להאריך את חיי המטבח שלכם?