1. יש להתחשב בצורך האישי בעיצוב המטבח: האם המטבח ייצוגי או פרקטי.
2. המטבח צריך להיות מותאם לחלל הבית , לגווני הבית ולסגנון אורך החיים.
3. למשפחות עם ילדים קטנים עדיף להזמין מטבח פורמייקה הקל לניקוי.
4. משטחי עבודה מומלצים להשאיר משני צידיי הכיור והכיריים.
5. כדי להאריך את חיי המטבח כדי לבחור מוצרי פירזול באיכות גבוהה.
6. הגדירו את תקציבכם לבניית המטבח.

טיפים לעיצוב מטבח:

הגעתם להחלטה שאתם מעוניינים לעשות שינוי בבית. לא סתם בבית, במטבח, והרי ידוע לכולנו שגם אם אנחנו אוהבים לבשל או לא, המטבח הוא מקום יקר לכולנו.. ישנם מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם בנושא של עיצוב מטבחים, בבואכם לעצב את המטבח שלכם. ריכזנו עבורכם שלושה טיפים חשובים:


עשו סיבוב לשטוף את העיניים
עיצוב מטבחים הוא עולם בפני עצמו ואפשר לקבל המון דוגמאות מקוריות ושימושיות כאשר תערכו סיור במקומות המתאימים אשר מייצרים ומעצבים מטבחים בקריות. אחד המקומות המומלצים הוא "אגם עיצובים", אשר ממוקם באיזור התעשייה בקריית ביאליק ומומחה בעיצוב מטבחים מעץ, בעיצוב אישי ויחס צמוד ומלא תשומת לב לאורך כל התהליך.
 
מה הצורך בעיצוב המטבח? את מי הוא משמש?
עליכם לבחון היטב האם מדובר במטבח בעל עיצוב פרקטי או ייצוגי? האם המטבח משמש את כל דיירי הבית? האם יש ילדים קטנים בבית? כל אלו הן שאלות אפיון שיסייעו לכם למקד את הסגנון והכיוון שלכם. גם כאן מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע של מטבחים בקריות ולבחון מהם חומרי הגלם בהם תשתמשו.
 
מוצרי פירזול ברמה גבוהה
אחד הסודות הידועים בעולם של עיצוב מטבחים הוא שאם תשתמשו במוצרי פירזול באיכות גבוהה, סביר להניח שתסייעו להאריך את אורך חיי המטבח שלכם. הפירזולים הם בדיוק כל החיבורים הקטנים והחשובים שעושים את המטבח – לשלכם. מגירות מיוחדות, ידיות לארונות ועוד. ישנם כמה "טריקים" בתחום הפירזולים למטבח שיכולים בהחלט לסייע לכם לחסוך עלויות, ועם זאת, לא להתפשר באיכות.