בכל שנה אנחנו רואים שינויים בעולם העיצוב. טרנדים באים והולכים ויוצרים שינויים בחשיבה שלנו על מה שאנחנו רוצים לראות בבית, צבעים חדשים שנכנסים לסקאלת הצבעים במטבח או בכל חדר אחר בבית משנים את המראה שמתקבל ואנחנו נחשפים לסגנונות חדשים.
גם בעולם המטבחים אנחנו רואים טרנדים חמים שמשתלבים בעיצוב החלל. סקרנו עבורכם את הטרנדים החמים בעולם של עיצוב מטבחים כיום.

חזרה אל הטבע:
אחד הטרנדים החמים בעולם העיצוב בשנים האחרונות. בין אם אתם מעוניינים בעיצוב חדש או חידוש מטבחים בצפון אנחנו יכולים להציע לכם ביטוי לטרנד הזה – עץ חשוף, שילוב של אבן טבעית במטבח, צבעים חמים שמתכתבים עם הטבע שנשקף מהחלון. כל אלו הם חלק מהטרנד. 

לבן ומודרני:
לצד טרנד החזרה אל הטבע, יש טרנד שונה לגמרי של נקי, לבן ומינימליסטי. עיצוב מטבחים בסגנון זה כולל שימוש בחומרים נקיים בעלי מרקם חלק ולא מחוספס, צביעה נקייה בלבן, פחות אלמנטים קישוטיים ויותר קווים ישרים. 

שילוב הדפסים:
ארונות המטבח מעולם לא נראו רעננים יותר. הדפסים בכל הצבעים על גבי הזכוכית והפרספקס המשמשים לחיפוי ארונות המטבח יוצרים עניין וייחוד בכל מטבח. אפשר לבחור בכל הדפס שתרצו ולהתאים את הצבעים לצבעי שאר חלקי הבית. אם אתם רוצים לחדש מטבחים בצפון זו דרך מהירה ופשוטה לעשות זאת. 

אחסון חכם:
אולי אחד הטרנדים החמים ביותר בשנים האחרונות הוא התאמה מיוחדת של אפשרויות האחסון. מדפים, תאי אחסון מיוחדים, מגרות נשלפות עם טריקה שקטה ועוד מגוון רחב של אפשרויות עומדות לרשות כל מי שרוצה מטבח חדש או חידוש מטבח ישן. 

כדי להנות ממטבחים אסתטיים, מעוצבים ונוחים חשוב להשקיע מחשבה בבחירת כל טרנד וכל סגנון לבית – כך שתוכלו לחיות עם המטבח שלכם לאורך שנים ולא רק עד שיחלוף הטרנד. 

הטרנדים החמים בעולם עיצוב המטבחים כיום