מתכננים את מטבח החלומות?
ההשראה היפיפיה שמתקבלת ממטבח ביתי מעוצב מקרינה על אווירת הבית כולו וכשאנו בוחרים מטבח שילווה אותנו לשנים רבות וטובות. אנו משלבים כמובן גם את המגמות השולטות בעולם העיצוב,  כדי שנקבל מטבח מעוצב ומרהיב  משלנו.  
אנו באגם מטבחים, המומחים לנגרות עם  מטבחים בצפון, מטבחים בקריות ובכל  עבודות עץ בצפון, משתפים אתכם בנגיעות מן המגמות העדכניות בעולם המעצבים, לעיצוב המטבח הפרטי שלכם.
צבע

זה דומיננטי, מרענן  ומוסיף עניין ואווירה. קבלו את פלטת הצבעוניות למטבח שלכם, להוספת יופי ואיכות שונה מתמיד.
אנו נמצאים בעיצומה של מגמה בעיצוב מטבחים בה הצבעוניות דומיננטית גם כאן. לא עוד מטבח אפרפר – לבנבן חוור, בחרו צבע או שנים האהובים עליכם, ושלבו אותם בעיצוב המטבח: בדלתות  הארון, בידיות, או בצבע הקיר.

המטבח האלגנטי
המטבח שלנו, יוכל להיראות כמו חדר ארונות אלגנטי, מבריק ויוקרתי.  זהו עוד אלמנט עצובי עכשווי: מטבח מרשים בעל ארונות חלקים ומבריקים מזכוכית, ללא ידיות, עם מכשירי חשמל נסתרים כמו מקרר ומדיח כלים.
זהו המטבח החכם, המודרני והנקי, עם מראה זוהר ומהודר. שאלו אותנו על כך.

מדפים פתוחים
מגמה יפיפיה וטרנדית נוספת שנכנסה לעולם העיצוב היא אופנת 'המדפים הפתוחים'.
הכירו את המדפים הפתוחים, המשולבים כחלק בלתי נפרד מעיצוב המטבח. מדפים שכאלו, יקרבו את החמימות, והפשטות הטבעית אליכם גם בעיצוב.
תוכלו לשלב ממדפים אלו כלי נוי, אלמנטים עיצובייים אחרים, ואפילו העזו והציבו צנצנות תבלינים צבעוניות בשורה, לאווירה ביתית אישית ומלאת השראה.

נגיעות וינטאג'
גם עם  מטבחים בצפון, פריטי וינטאג' חמימים  כמו: כלי תאורה מברזל מושחר, צנצנות צבעוניות ושקופות, ידיות נחושת מעוצבות, אי עבודה מעץ מיושן וצבעוני וצביעת קיר בצבע פסטל לא שגרתי,  ימלאו את המטבח בחמימות שלווה ועיצוב חדשני, גם יחד. אגם עיצובים מומחים בחידוש מטבחים בדיוק לפי הדרישה שלכם
התקשרו עכשיו לקבוע פגישת יעוץ 050-5920891

מגמות חדשות בעיצוב מטבחים