עיצוב או חידוש מטבחים הוא תחום שמתחדש בעצמו מדי שנה. כמו תחומים אחרים בעולם העיצוב, גם עיצוב מטבחים קשור לטרנדים החמים שמגיעים מכל רחבי העולם ונותנים לנו השראה. אז מה מצפה לנו בשנת 2016? 

דגש על מטבח קל לתפעול ואחסון חכם
צמד המילים אחסון חכם מלווה אותנו בעולם עיצוב המטבחים כבר שנים רבות. כאשר אנחנו פונים לפרויקט חידוש מטבחים בצפון אנחנו תמיד מתבקשים לשים דגש על אחסון יעיל יותר, ובצדק. היום אפשר לייצר אחסון חכם שמותאם בדיוק לצרכי המשפחה, הזוג או האדם שמתגורר במקום ולאפשר להם להתנהל במטבח בצורה נוחה ומהירה. 

משטחי עבודה עמידים ונוחים לניקוי
פונקציונליות היא מילת המפתח. משטחי העבודה שילוו אותנו בשנת 2016 ואילך הם משטחי עבודה במראה טבעי ונקי, העשויים מעץ ומחומרים נוספים. את הקרמיקה הישנה אנחנו מחליפים בחומרי גלם עכשווים יותר ובעיצוב נקי. המשטחים עמידים לאורך זמן, נוחים לניקוי ומספקים מרחב עבודה נוח. 

תאורה איכותית לפי צרכים שונים
פונקציונליות באה לידי ביטוי בחידוש מטבחים גם בהחלפת התאורה. אנחנו מחליפים את התאורה הישנה ויוצרים עיצוב מטבח חדש שהוא בהיר ומואר. אנחנו משתמשים בתאורה שונה כדי לתת אור גם בנקודות במטבח שנחשבות חשוכות ואפילו להאיר חללי תצוגה ואחסון. 

מטבח כפרי או מטבח מודרני?
חידוש מטבחים היום סובב בין שני טרנדים עיקריים. עיצוב מטבח כפרי או עיצוב מטבח מודרני ומינימליסטי. כשמדובר במטבח כפרי, אנחנו בוחרים צבעי פסטל כמו תכלת, שמנת או מנטה, שילוב של עץ והרבה לבן. מטבח מודרני ומינימליסטי הוא נקי, לרוב לבן ונטול אלמנטים קישוטיים. 

אנחנו באגם עיצובים מחדשים מטבחים בצפון ומביאים עד אליכם את הטרנדים החמים ביותר. מוזמנים לפנות אלינו ולהנות מעיצוב מטבח חדש ואיכותי: 050-5920891

טרנדים בעיצוב מטבחים 2016