גורמים רבים משפיעים על עיצוב המטבח או חידושו. המגמה לפיה לאחרונה,  הבישול הפך לאחד התחביבים המבוקשים בעולם, ובכך הפך את המטבח לליבו הפועם של הבית, משפיעה אף היא בעת חידוש מטבח כמובן שאין להתעלם ממגמות נוספות כגון ניצול נכון של המרחב, מגמת הבישול הפחות מעובד, המחייבת אותנו לשהייה ממושכת יותר במטבח. וכמובן מגמות של חידוש ומיחזור רהיטים. הנה כמה מהטרנדים המובילים בעיצובו מחדש של המטבח שלכם, שאנו כחברה העוסקת בחידוש מטבח בצפון מציעים לשים לב אליהם.
 
פשטות
כאן הצבעים הפסטליים הופכים יותר ויותר דומיננטיים במטבח. העצים הטבעיים משמשים כשטחיי עבודה. מגמה זו משתלבת מאוד עם חידוש מטבח משום ששולחנות או מדפים משופצים ופריטים דקורטיביים, כגון כלי בישול והגשה מסוג ווינטאגשמוצגים לראווה, הופכים לחלק אינטגרלי מהמטבח.
 
המטבח בעל המראה האלגנטי
מגמה הפוכה לזו הקודמת היא של המראה האלגנטי. במקרה זה מדובר בחידוש מטבח לכזה שהוא בעל קווים נקיים, ומרקם חלק וצבע בהיר. הידיות סמויות כחלק מדלת הארון. מכשירי החשמל הגדולים מוחבאים מאחורי הדלתות, והעיצוב מינימליסטי ובעל יכולות אחסון משופרות.
 
להפוך את המטבח לסלון בעת חידוש מטבח
למעשה מדובר בהפיכת המטבח ללב הבית, עם הוספתם של צבעים חמימים, צמחי תבלין וכדומה. כל אלו פריטים ואלמנטים ההופכים את המטבח למרכז הפעילות בבית.
 
מטבח רב תכליתי
במידה ומעצבים חלל מוגבל יש לעצב מטבח המאפשר מרחב עבודה, יחד עם אפשרות לסעוד בו. שטחי האיחסון יהיו בגבהים שונים, וכסאות גבוהים יוכנסו תחת הדלפק הגבוה. התאורה מייצרת אשליה כי מדובר בחלל גדול בהרבה ממידותיו.
 
כדי לדעת מהו השינוי שאתם זקוקים לו,  פנו אלינו - אגם עיצובים, כדי לבדוק מהו הטרנד אשר מתאים לכם ואשר ישפר לכם את מראה המטבח הקיים או מטבח חדש לגמרי מהמבחר העכשווי והמעניין שלנו או שתוכלו להתאים לכם לפי הצבעוניות שאתם אוהבים.


אגם עיצובים מומחים בחידוש מטבחים בדיוק לפי הדרישה שלכם
התקשרו עכשיו לקבוע פגישת יעוץ 050-5920891

 הטרנדים החדשים בעיצוב עבור חידוש מטבח