ארונות המטבח שלנו חשופים ללחות, לכלוך, שומנים, אדים וטמפרטורה גבוהה בשל תנאי השטח במטבח והשימוש האינטנסיבי והיומיומי. לכן במהלך הזמן עלולים להופיע על הארונות סדקים, קילופי צבע, קלקולים ושברים, סימני דהייה, כתמים ועוד. בנוסף, גם הטרנדים מתחלפים והסגנון שפעם היה חביב עליכם אולי כבר אינו תואם את הטעם העדכני שלכם. ובכלל לפעמים פשוט מתחשק להתחדש עם מטבח חדש לפסח.
 
הזדמנות לשינוי סגנון
לא תאמינו איזה שינוי משמעותי בבית יכול לעשות עבורכם מטבח חדש, שגם ידאג לספק לכם תחושה של התחדשות לקראת הפסח וגם יהיה מעוצב ותואם את ההעדפות הסגנוניות שלכם. אין ספק שמטבח חדש הוא משחק בין הצרכים שלכם וההעדפות העיצוביות שלכם. כאשר אנו באים לבחור עיצוב למטבח חדש אנו בעצם משלבים בין הצרכים שלכם לבין השאיפות העיצוביות שלכם. ניתן לבחור בין מספר טרנדים עכשויים בתחום העיצוב.
 
מטבח חדש - טרנדים עכשויים
ההתלבטות בעת עיצוב מטבח חדש היא אם כן בין העיצוב המינימליסטי של קווים נקיים, גוונים בהירים ומונוכרומטיים, מיעוט בפריטים וקווים נקיים, שלאחר מכן ניתן היה להלביש להם התאמות קטנות, פריטי עיצוב וצבעים נוספים. אפשרות אחרת היא לבחור בעיצוב הכפרי של עץ טבעי, גווני פסטל עדינים ואווירה חמימה וביתית. או שתחליטו על עיצוב מטבח חדש ומודרני בו תדאגו למקום עבודה מסודר, אחסון רב והתייחסות לצרכים של בני הבית. ואולי פשוט תרצו לעצב את המטבח שלכם בטעם של פעם בצבעים כמו ורוד, תכלת, אפרסק וירוק מנטה עם דלפקים ופינות אוכל המזכירות דיינר אמריקאי וקריצות רבות לעבר. וכמובן, אפשר לבחור בעיצוב הסקנדינבי הפרקטי והמשפחתי שיוצר תחושה ביתית ונעימהאגם עיצובים מומחים בחידוש מטבחים בדיוק לפי הדרישה שלכם
התקשרו עכשיו לקבוע פגישת יעוץ 050-5920891

מטבח חדש לפסח