שיפוץ בבית הוא בעצם התחלה חדשה, זמן להקים מחדש את כל החדרים הישנים ולתת להם רוח חדשה. מטבח הוא החדר המרכזי בבית, הוא המקום שאליו מתנקזת כל המשפחה – לארוחות, לבישולים, להכנות לקראת החג ולשיחות על הקפה של הבוקר. בחירת המטבח הנכון לאחר שיפוץ היא חשובה מאד. 

אנחנו המתמחים בחידוש או שיפוץ מטבחים בצפון מציעים לכם את הטיפים שלנו לבחירת המטבח המתאים לכם:
•    התאימו את המטבח למבנה החדר: 
חשוב ליצור בחדר זרימה נוחה כדי שתוכלו לעבוד במטבח בצורה בטוחה ונעימה. לכן, לפני שאתם בוחרים מטבח חדש כדאי לבדוק מהי צורת החדר, למדוד אותו ולשרטט באמצעות חברה מתמחה או באופן עצמאי תוכנית מטבח. אנחנו ממליצים לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בחידוש מטבחים, שתוכל לבצע את המדידה בצורה מקצועית ולתכנן עבורכם מטבח המתאים לגודל החדר. 

•    ביחרו בחומרים איכותיים ועמידים
לא פעם אנחנו שמים את הדגש במהלך השיפוץ על משהו מסוים שלוקח את מירב התקציב ונותרים עם תקציב קטן להחלפת המטבח. חידוש מטבחים הוא משהו שלא עושים בכל שיפוץ ולכן כדאי להפנות לכך תקציב הגיוני. 
התקציב צריך לאפשר לכם לבחור מטבח איכותי, עמיד לאורך זמן, העשוי מחומרים ברמה גבוהה כמו עץ מלא, מלמין, אבן ושיש. 

•    דאגו לאחסון מתאים לפי הצורך
אחסון הוא אחד הדברים הכי חשובים בכל מטבח. חשוב לבדוק שאתם מתכננים אחסון שעונה לצרכים של המשפחה. בין אם מדובר במשפחת בשלנים או במשפחה שאוכלת רק טייק אווי. תכנון נכון באמצעות חברה מקצועית יעזור לכם ליצור אחסון לכל הציוד, הסירים, חומרי הגלם ומוצרי המזון שנכנסים אל המטבח. 
אנחנו באגם עיצובים מלווים את לקוחותינו שמבקשים שיפוץ מטבחים בצפון ונשמח ללוות גם אתכם בתהליך. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים: 050-5920891

כיצד לבחור מטבח לאחר שיפוץ?