אחד האתגרים בעיצוב דירה קטנה הוא חידוש מטבח או תכנון של מטבח חדש. כשמדובר בחידוש המטבח, שנחוץ בדרך כלל לאחר שנים, אנחנו צריכים לאגד את כל הצרכים של דיירי הבית ולבדוק איך אנחנו מעצבים מטבח עדכני שיספק למשפחה או לבני הזוג את הצרכים האלו.
כשאנחנו עובדים על עיצוב מטבח בצפון או בכל מקום אחר, אנחנו יכולים לתכנן מראש את המטבח לפי כל הצרכים והפונקציות הדרושות במטבח. ובכל זאת, רבים נתקעים בשלב הזה של בחירת מטבח לדירה הקטנה. ליקטנו בשבילכם כמה טיפים שיעזרו לכם להתמקד.


הכירו את הפרופורציות של החדר:
כדי לבחור עיצוב מטבח לדירה קטנה כדאי להכיר קודם כל את האפשרויות – כלומר את מבנה החדר או השטח שבו הולך להיות המטבח שלכם. לפני שאתם קובעים פגישה באולם התצוגה או פונים לחברות עיצוב מטבחים בצפון בידקו איפה המטבח ממוקם, איפה החלונות והדלתות, היכן צריכים להיות ממוקמים מכשירי החשמל.

שימרו על פשטות:
חללים קטנים מחייבים אותנו לשמור על פשטות בעיצוב. לא מדובר על עיצוב פחות אסתטי ויפה, אלא פשוט על מראה נקי יותר, אלגנטי ומודרני יותר. כדאי לבחור בעיצוב ששומר על פרקטיות, עם חללי אחסון מותאמים לשטח ומשטחי עבודה נקיים ככל האפשר. את האלמנטים העיצוביים נוסיף באמצעות מתקני תלייה, צבעוניות עדינה או פריטי נוי.

פנו לחברה מקצועית ומנוסה
כחברה שפועלת לא מעט שנים לשיפוץ ולחידוש מטבחים ומציעה גם עיצוב מטבחים בצפון בפרויקטים חדשים רבים, אנחנו תמיד מקפידים לשמור על מקצוענות ומשתמשים בניסיון הרב שצברנו. אנחנו ממליצים לכם לעבוד תמיד עם חברה מקצועית ומנוסה, שמסוגלת להציע לכם ליווי משלב התכנון ועד הביצוע.

אנחנו כאן אתכם צעד אחר צעד לעיצוב המטבח הנכון והמתאים לכם.
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור: 050-5920891

איך לבחור מטבח לדירה קטנה