גם אם נכנסתם לבית חדש או החלטתם לשנות את המטבח הקיים בבית שלכם, ישנם כמה דברים שכדאי לשים עליהם את הדגש בעת עיצוב מטבח. ודרך אגב, הם חשובים גם למי שאינו מבלה את רוב זמנו במטבח. המטרה שלנו היא אם כן להגיע למטבח שגם יעמוד בדרישות המשפחה, וגם ייתן מענה עיצובי נאות לבית.
 
בחרו את הסגנון
בעיצוב מטבח כדאי לתת את הדעת על סגנון המטבח. כיום בתחום העיצוב מדובר על מספר סגנונות בולטים, המתאימים גם לאופי המשפחה, עיצוב הבית הכללי וטעמכם האישי. סגנונות שונים לטעמים שונים.
 
יש מי שיבחר במטבח בסגנון כפרי, אחרים יעדיפו מטבח בסגנון מודרני, או סקנדיבני. יש מי שמעוניינים במטבח בסגנון הרטרו, ויש כאלו שפשוט מעוניינים במטבח מינימליסטי שיעשה עבורם את העבודה.
 
משטח העבודה - פרט חשוב בעיצוב מטבח
אחרי שבחרנו את הסגנון המתאים למטבח שלנו, כדאי לתת את הדעת על משטח העבודה שיעמוד לרשותנו. רצוי שיהיה לנו משטח עבודה נוח, מואר וגדול מספיק כדי לענות על הצרכים שלנו. ככלות הכל אנחנו מעוניינים להכנס למטבח ולבשל בנוחות, וביעילות.
 
וכאשר מדברים על יעילות, מדברים כמובן גם על פתרונות האיחסון שנקצה למטבח. כאן נכנס לתמונה הפירזול שנבחר בעת עיצוב המטבח. בעת החשיבה על פתרונות אלו יש לקחת בחשבון את מקום האיחסון לכלי הבישול וההגשה, ציוד המטבח, כלי האוכל וכמובן המצרכים. המטרה לאפשר לנו לשלוף בקלות כל פריט ולהחזירו למקומו במהירות, מתוך שמירה על הסדר.
בעת התכנון, מומלץ לחשוב גם על האפשרויות שלנו לנקות בקלות ובמהירות את המטבח לאחר העבודה בו.
 
אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ נוסף ומחפשים חברה לעיצוב מטבח בצפון, אתם מוזמנים להתקשר אלינו.
 

עיצוב מטבח חדש - על מה לשים דגש